Merhaba, Ben Rabianur Çizmaz

Hakkımda

1995 yılında İstanbul’da doğmuştur. Eğitim-öğretim sürecini İstanbul’da tamamlamıştır. 2017 yılında Medipol Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden onur öğrencisi olarak mezun olmuştur.

Üniversite eğitimi süresince Medipol Mega Hastaneler Kompleksi, Sefaköy Medipol Hastanesi, Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Süleymaniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Nisa Hastanesi, İstanbul Cerrahi Hastanesi’nde erişkin ve çocuk beslenmesi stajlarını, Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi mutfağı ve Aşkur Catering(Enka Okulları)’de kurum beslenmesi stajlarını başarıyla tamamlamıştır.

Üniversite bitirme tezi olarak ‘0-18 Yaş Aralığındaki Serebral Palsili Çocukların Demir, Kalsiyum ve Sodyum Minerallerini Tüketiminin Değerlendirilmesi’ konusunu hazırlanmıştır.

Diyabet diyetisyenliği, bariatrik cerrahi diyetisyenliği, sporcu diyetisyenliği, anne-çocuk diyetisyenliği üzerine birçok eğitim ve konferansa katılmıştır.

Ocak 2018’den itibaren Diyetdem Beslenme ve Diyet Danışmanlığı Merkezinde yüz yüze ve online danışmanlık hizmeti vermektedir. Kurumumuzda gebe ve emziren anneler ile diyetisyenimiz Rabianur Çizmaz çalışmaktadır.