• Beylikdüzü-Bahçeşehir-Kağıthane
  • Pazartesi-Cumartesi: 08:30 -20:00

Kurumsal Beslenme Danışmanlığı

Kurumsal Beslenme Danışmanlığı

Kurumun ihtiyaçları belirlenerek yönetim ve tüm çalışan kadrosuna özel bireysel beslenme danışmanlığı hizmeti verilerek motivasyonlarının arttırılıp daha başarılı bir çalışma ortamının oluşturulması sağlanılmaktadır. Kurumun yemekhane ve mutfak denetimleri gerçekleştirilerek kişilere sağlıklı, motivasyon arttırıcı ve diyet programlarına uygun beslenme programlarının hijyen koşulları altında hazırlanması ve buna uygun eğitim verilmesi sağlanmaktadır. Kurum müşterilerine sağlıklı beslenme ve diyet seminerleri gerçekleştirilerek sağlıklı beslenme alışkanlıklarının daha kolay kazanılması konusunda hizmet vermek amaçlanır. Hedef kitleye yönelik hazırlanan broşürler ve yazılan makaleler sayesinde kişilerin ellerinin altında her zaman ulaşabilecekleri beslenme ve diyet materyalleri olabilmektedir. Kilo problemleri olup ofis içerisinde işine odaklanmakta problem çeken kişiler için özel beslenme programları hazırlayıp, verimliliğini artırmak önemlidir.

Neden Kurumsal Beslenme ?

Motivasyonu Arttırmak !

Şirket içi motivasyonu artırmak amacı ile öncelikle çalışanlarınızın mutlu olmasının önemi büyüktür. Öncelikle onların kendi iç mutluluğunu hem beslenme hemde yaşam koçluğu ile sağlayarak güler yüzlü çalışan sayısını artırmak en büyük hedeflerden biri olacaktır.

İş Verimliliği

Şirket içerisindeki verimliliği artırmanın en kolay yolu çalışanlarınızın şirkete olan bağlılığı ve motivasyonudur. Mutluluk formülü ve sağlıklı beslenme ile hastalıkların önüne geçilebilir ve daha mutlu çalışanlar elde edilerek iş verimliliği artırılabilir.

Bütçe Planlama

Neden firmalar besin değeri yüksek öğünleri yüksek bütçeler planlayarak almaları gerekiyor ki ? Beraber planlayarak çalışanlarınızın daha mutlu olacağı ve uygun bütçeli menüler planlayabiliriz.